NRF24L01 2.4 GHz 8 Pin Kablosuz Modülü
Kategori
Stok Kodu
GMDL1061
Stok Adeti
0 Adet
Fiyat
16,76 TL den başlayan taksitlerle!!
62,69 TL
Paylaş :
Açıklama
  • Güç kaynağı: 1.9V ~ 3.6V
  • Çalışma akımı: 0dBm çıkış gücünde 2Mbps / 11.3mA'da 13,5mA
  • IO sayar: 8
  • Hassasiyet: 1Mbps'de -85dBm
  • Emisyon mesafesi: 256kbps'de 70 ~ 100 metre
  • Veri oranı: 256kbps / 1Mbps / 2Mbps
  • İletişim modu: Geliştirilmiş ShockBurst TM / ShockBurst TM
  • Çalışma modu: Güç Modu / Bekleme Modu / RX Modu / TX Modu
  • Sıcaklıklar: Çalışma: -40 ° C ~ 85 ° C / Depolama: -40 ° C ~ 125 °C
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
NRF24L01 2.4 GHz 8 Pin Kablosuz Modülü Modül grubu, kategorisindeki / markalı NRF24L01 2.4 GHz 8 Pin Kablosuz Modülü / 62,69 TL satın alabirsiniz GMDL1061 NRF24L01  2.4 GHz 8 Pin Kablosuz Modülü