RT33L012
Marka
Stok Kodu
RT33L012
Stok Adeti
20 Adet
Özellikler
Röle 1kontak 16A 12V DC Pcb 8pin INRUSH Röle (20mS-120A)
Fiyat
76,58 TL den başlayan taksitlerle!!
%15
286,48 TL
337,03 TL
Paylaş :
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
RT33L012 SCHRACK RT Serisi Röleler (400mW), kategorisindeki / markalı RT33L012 / 337,03 TL satın alabirsiniz RT33L012