SSR-100DA 100A 3-32VDC Giriş 24-380VAC Çıkış Solid State Röle
Stok Kodu
SSR-100DA
Stok Adeti
10 Adet
Fiyat
131,11 TL den başlayan taksitlerle!!
490,45 TL
Aynı gün kargo
Stoktan Teslim
Paylaş :
Açıklama
SSR-100DA Solid State Röle 100A
Özellikler:
Model: SSR-100 DA
  • Kontrol Modu: DC-AC
  • Yük Gerilimi: 24-380VAC
  • Yük Akımı: 100A
  • Kontrol Gerilimi: 3-32VDC
  • Çalışma Göstergesi: LED
  • Kapama Voltajı:  <3.5 VDC
  • Tetikleme Akımı:  Max. 12.0 mA
  • Kontrol Methodu: Zero cross switching
  • Sızıntı Akımı: Max. 5 mA
  • Tepki Süresi:  Max. 8.3 ms ( 60 Hz)
  • Giriş Voltaj Bağışıklığı: 2 KV (EN61000-4-4)
  • İzolasyon Gücü: 4 KVrms (EN60950/VDE0805)
  • Yalıtım Gücü: 100MΩ / 500VDC (EN60950/VDE0805)
  • Kaplama Malzemesi: ABS (UL:94V0)
  • Ortam Şartları: -40°C ~ +80°C;35~85%RH
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
SSR-100DA 100A 3-32VDC Giriş 24-380VAC Çıkış Solid State Röle Modül grubu, kategorisindeki / markalı SSR-100DA 100A 3-32VDC Giriş 24-380VAC Çıkış Solid State Röle / 490,45 TL satın alabirsiniz SSR-100DA SSR-100DA 100A  3-32VDC Giriş 24-380VAC Çıkış Solid State Röle